Zastavme týrání!!!!!!!!

Jak jim pomoct??

13. února 2010 v 14:27 |  Týrání zvířat
Chtěl/a bys pomoct zvířatům ale nevíš jak na to?? Tady je pár věcí kterými zvířátka určitě potěšíš :

1) STAŇ SE VEGETARIÁNEM/KOU- každý ví ža maso je zdravé, ale KAŽDÝ druh masa je z nějakého zvířete!!! Když se většina lidí na světě stane vegetariány, na mase se už moc nevydělá a firmy které vyrábí třeba šunku apod. zkrachují. A tím pádem se nebude tolik vraždit

2) KUPUJ HYGIENICKÉ VÝROBKY NETESTOVANÉ NA ZVÍŘATECH- aniž si to uvědomujeme 97% hygienýckých výrobků je testovaná na zvířatech!!! A tím se nemyslí jenom myši a morčata, ale třeba i psy a jiná zvířatka!! Představte si že nějaký týpek který vyrábí hygienu by vám zabavil psa a řekl že jim došli zvířata na testování!!! zvířáta si toho tolik protrpí!!!! při testování jsou zvířata mučena!! mají nádory, infekce nebo vnitřní krvácení a to JENOM proto, že my bychom rády lesklé rtíky nebo nalakované nehty?!!!! Ne děkuji!!! radši si připlatím 5,- Kč než aby zvířata trpěla!!!! (výrobky netestované na zvířatech mají na krabičce obrázek většinou třeba přeškrtnutého králíka, nebo by vám měla prodavačka v drogerii poradit)

3) NECH JE ŽÍT- každý má právo žít!!! i třeba moucha nebo pavouk!!! Většina lidí když vidí pavouka, tak vezme plácačku a bum!!! Pavouk nehnutě leží na zemi!!! Ale proč nepožádat někoho z rodiny kdo se pavouků nebojí aby ho odnesl ven?? Nebo ho přikrijte skleničkou a podjeďtě papírem aby byla sklenička uzavřená a vyneste třeba před dům nebo vyhodtě z okna ale hlavně nezabíjet!!! A to platí u všech živočichů!!!!

4) ZÁKAZ RYBOLOVU- skonči s chozením na ryby, i když je házíš zpět do vody, rybám se to nelíbí!! Ják by se vám asi líbilo kdyby vás někdo nalákal na jídlo a vy si se skousnutím probodli dolní ret... potom by vás za něj ještě vytáhli nad vodu kde se dusíte a nakonec s vámi ještě HODILI do vody??!!!!

5) DARUJ JIM NĚCO- každou zimu jsou na řekách hladové labutě, tak proč nezajít do krámku a nekoupit jim nějaké to pečivo?!! Budou moc šťastné!!!!


Myslím že když se těmito věcmi budeš řídit, zvířátka ti budou moc vděčná!!!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

týrání??!

BUĎME PROTI TÝRÁNÍ !!!! 100% (58)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama